top of page

3 dniowe zmagania w Krakowie


Zakończyliśmy 3 dniowe zmagania w 25 Mikołajkowym Turnieju Mini Piłki Siatkówki w Krakowie w bardzo dobrych nastrojach zdobywając BRĄZ w kat TRÓJEK chłopców a indywidualne wyróżnienie otrzymał nasz zawodnik #PatrykJuszczak BRAWOOOO!


Reprezentowały naszą akademie i miasto 3 drużyny w 2 kategoriach: --> 4 chłopców ( K. Łapszyński, P. Skowron, M. Stąporek, K. Ilnicki, R. Lupa, M. Karnas) --> 3 chłopców UKPS 1 (P. Juszczak, K. Bonk, M. Smętek) UKPS 2 (Sz. Dydniański, T. Kryś, H. Kaczorek) W kat. 4 wystartowało 12 zespołów a nasza drużyna uplasowała się na wysokim 6 miejscu. W kat. 3 wystartowało 20 zespołów a nasze zespoły zajęły kolejno UKPS 2 miejsce 6 i UKPS 1 miejsce 3. Krakowski turniej był jednym z 4 sprawdzianów przed tegorocznymi zmaganiami KINDER + SPORT :) Wiemy co musimy poprawić, nad czym się skoncentrować i w jakim miejscu jesteśmy w stosunku do dużo mocniejszych województw od naszego. Gratulacje dla wszystkich zespołów za wspaniałą walkę i zaangażowanie :) Organizatorom UKS SPARTA KRAKÓW dziękujemy za zaproszenie i wspaniałą gościnę :) Wyjazd by się nie odbył gdyby nie zaangażowanie naszych wspaniałych rodziców wielkie dzięki za organizacyjną pomoc !!!! Ze świetnej strony spisał się też nasz nowy trener #PrzemysławNapora :-D Gratulacje i cieszymy się że jesteś z nami.Comments


bottom of page