top of page

🥉 Brązowe Medale na szyjach naszej drużyny - Finał Wojewódzki kat.3 🥉❤️👏


Duma i radość są nie do opisania, ponieważ brązowe medale w finale Wojewódzkim TRÓJEK dziewcząt Kinder Joy of moving wiszą dumnie na szyjach naszej niezawodnej drużyny. To osiągnięcie jest nie tylko wielkim sukcesem, ale także potwierdzeniem waszej pasji, umiejętności i ciężkiej pracy.

Wielkie brawa i słowa uznania kierujemy do naszych wspaniałych zawodniczek:

  • 🐺 Katarzyny Paluch

  • 🐺 Aleksandry Linkowskiej

  • 🐺 Hanny Paluch

Wasza postawa na boisku jest inspirująca i pełna zaangażowania. Wasze brązowe medale to potwierdzenie, że ciężka praca, wytrwałość i pasja prowadzą do osiągnięcia wspaniałych wyników.


Jesteście drugą żeńską drużyną w historii naszych struktur szkoleniowych, która zdobyła wojewódzki medal w tak prestiżowych rozgrywkach. To historyczny moment, który wpisuje wasze nazwiska w kroniki klubu i pozostanie jako wzór dla przyszłych pokoleń.


Dziękujemy również serdecznie za wsparcie rodzicom - kibicom, gorący doping i wiarę, którą wykazaliście do samego końca turnieju. Wasze wsparcie było kluczowe dla osiągnięcia tego niesamowitego rezultatu.


Wszystkie starty w turniejach i cały proces rywalizacji naszych zespołów odzwierciedla ogromne zaangażowanie każdego z was. Razem tworzycie niesamowitą siatkarską społeczność, która dąży do osiągania najwyższych celów.


Dziewczyny, jesteśmy z Was niesamowicie dumni! 🥉💙🐺❤️

Comments


bottom of page