top of page

Finały MP Siatkówki Plażowej - Kołobrzeg

❤️🐺💙Wielki Finał Ogólnopolskich Plażowych Mistrzostw o Puchar Kinder Joy of moving pozostanie w naszej historii🏐🐾 Nasze dwie pary U11: Malicha/Skowron wśród dziewcząt oraz Kuzian/Napora u chłopców, stawiły czoła rywalom, rozgrywając w 3 dniu finałowym dwie emocjonujące potyczki o Mistrzostwo Polski.


👨🧑‍🦱Nasi utalentowani chłopcy zdobyli jedno zwycięstwo i jedną przegraną, co zaowocowało miejscami 5-6 w Polsce💪🔥❤️👏. Choć do podium zabrakło niewiele, Michał i Maksiu zaprezentowali się doskonale w dzisiejszych zawodach.


👩👩‍🦰Dziewczęta walczyły dzielnie, mierząc się z rywalkami w dwóch meczach. Najpierw w półfinale, a potem po emocjonującym tie-breaku, niestety przegraliśmy walkę o 3. miejsce 💙🏐❤️. Jesteśmy jednak dumni z zajęcia 4. miejsca, a nasze zawodniczki zapowiadają, że w hali w Gliwicach postarają się poprawić ten wynik 💪🔥🏐.


Warunki dzisiejszego dnia nie były łatwe. Mocny wiatr momentami stanowił prawdziwego aktora widowiska. Niemniej jednak, to były dni pełne sukcesów dla naszych młodych talentów💪👏💙🏐🐺.


Zawodnicy rozegrali wiele meczów, zdobywając cenne doświadczenia i dzieląc się pięknymi chwilami z rówieśnikami.


Jesteśmy niezwykle DUMNI🐺🐺🐺🐺! To nie tylko wyniki na papierze, ale przede wszystkim wasza pasja, zaangażowanie i determinacja inspirują nas wszystkich. Do zobaczenia na kolejnych boiskach, gdzie wspólnie będziemy kontynuować rozwijanie waszego talentu i miłości do siatkówki! 🏐❤️🐺
Comments


bottom of page