top of page

Młodziczki w najlepszej 4 na Dolnym Śląsku

#Młodziczki1 - Sukcesy, Pasja i Wspólna Duma! ❤️


Z ogromną radością pragniemy podzielić się rewelacyjnymi wieściami - nasze #Młodziczki1 powracają do Miasta Lubin jako czwarta drużyna Dolnośląskiej Siatkówki! To wyjątkowe osiągnięcie buduje naszą dumę, ale to nie wszystko - jesteśmy jedynym klubem, który poprowadził zarówno drużynę męską, jak i żeńską do finału Wojewódzkiego! 😊

To historyczny moment, który ukoronowuje długoletnią pracę zarówno tych utalentowanych dziewcząt, jak i starszych roczników, które wraz z młodszymi zawodniczkami uczestniczyły w procesie szkolenia. To zasługa całego zespołu, który buduje przyszłość siatkówki z pasją! ❤️

Jesteście naszym źródłem dumy, a także Dumą Miasta Lubin! Naszym celem było zdobycie miejsca w TOP 4 województwa, a dzięki waszemu zaangażowaniu to osiągnęliśmy! 👏

Niech brązowy medal chłopców oraz czwarte miejsce dziewcząt będą powodem do ogromnej radości, bo to autentyczny sukces. Pokazuje on, że Lubin kształtuje nie tylko wybitne umiejętności w minisiatkówce, ale także odnosi triumfy w siatkówce młodzieżowej. 💪

Serdecznie gratulujemy naszym drużynom oraz dziękujemy rodzicom, trenerom, sponsorom i wszystkim oddanym kibicom za ich nieustanne wsparcie. 👏🤝‼️

Klasyfikacja końcowa: 🥇 AZS AWF Wrocław 🥈 Volley Wrocław 🥉 MKS Polonia Świdnica

4 miejsce - Wataha Lubin


#GrająZNami Sponsorzy, którzy umożliwili nam ten sukces:

  • Kaizen Rent Wynajem Samochodów

  • Lubin 2006

  • Pizzeria Parma - Lubin

  • BrandsCore

  • Szkoła Podstawowa nr 12 im. Czesława Niemena w Lubinie

  • Transport Ciężarowy - Zbigniew Mrok

  • Wyzwania Consulting (www.wyzwania-consulting.pl)

Razem budujemy przyszłość siatkówki, a nasze serca biją dla jednej drużyny - naszej Drużyny! ❤️🏐
Comments


bottom of page