top of page

Najmłodsi zagrali w Głuszycy

Dzisiaj w Głuszycy rywalizowali w siatkarskich dwójkach nasi najmłodsi. Dla większości to początek przygody z Minisiatkówką i mimo młodszego wieku już zaczynają swoją przygodę.


Miasto Lubin reprezentowało 3 pary dziewczyn i 3 chłopców.

Najwyższe 2 miejsce zdobyła para Maciej Pietrzak, Kuba Radziejewski w finale ulegając 16:14 kolegom z Wałbrzycha. Konrad Lis i Mateusz Marciniak uplacowali się tuż za podium na 4 miejscu.

Na brawa zasługuje nasza najmłodsza para Michał Napora 2 kl i Bartosz Gawron 1 kl z Klasy Siatkarskie SP 12 w Lubinie, którzy dzielnie walczyli ze starszymi kolegami. Sam udział to duża odwaga naszych chłopaków.


U dziewczyn 8 miejsca zajęły Justyna Tomaszewicz, Hania Choniawko. Miejsca 13-16 zajęły nasze dwie pary Kasia Kwaśnik/Amelia Marciniak i Hania Hadalska/Natalia Skowrońska. Natalia, Hania i Amelia reprezentowały Klasy Siatkarskie SP 12 w Lubinie.

Wielkie-małe sukcesy, wspaniałe zwycięstwa i ważne debiuty. Start naszych najmłodszych podopiecznych jest dla nas czymś wyjątkowym. Gra fair play, radość, zabawa, to wszystko widzieliśmy dzisiaj w Głuszycy.Warto czekać na takie chwile Jesteście najlepsi, brawa dla Was


Sponsor Strategiczny UKPS Lubin http://zespol-projektowy.pl/

Comentários


bottom of page