top of page

Nowy Trener, Nowe Możliwości! Witamy Daniela Dłużniakiewicza w Naszej Drużynie 🐺❤️

Poznajecie? Mamy zaszczyt przedstawić Wam nowego wilka w naszej rodzinie siatkarskiej 🐺❤️. Witajcie, Trener Daniel Dłużniakiewicz, który dołączył do naszego zespołu, aby poprowadzić drużynę #MŁODZIKÓW na nowe sportowe wyzwania 🔥.


Dla nas to nie tylko nowy trener, ale także nowa porcja pasji, doświadczenia i wiedzy. Witamy Cię, Trenerze, na pokładzie naszej drużyny, i życzymy Ci owocnej pracy, cierpliwości oraz pełnych sukcesów 🤝.


Nie jesteś nam obcy, ponieważ Twoja trenerska przygoda zaczynała się już w Lubinie, w Cuprum Lubin, gdzie osiągałeś sukcesy z grupami młodzieżowymi, zdobywając medale w Mistrzostwach Województwa. Później miał okazję pracować jako drugi trener w pierwszoligowym zespole #CuprumLubin. Ostatnio wspierał drużynę SPS Chrobry Głogów jako asystent pierwszego trenera.


Twoje bogate doświadczenie na pewno zostanie docenione w pracy z naszą młodzieżą, a także w projekcie Klasy Siatkarskie SP12 Lubin. To nowy etap, który pozwoli nam zrobić krok naprzód w rozwoju siatkówki w Mieście Lubin i Powiecie Lubińskim ❤️.


Jesteśmy podekscytowani tym, co przyniesie przyszłość z naszym nowym trenerem. Razem zdobędziemy nowe umiejętności, osiągniemy cele i przyczynimy się do dalszego wzrostu siatkówki w naszej okolicy. Witamy ponownie w naszym zespole, Trenerze Danielu! 🐺❤️🏐Comments


bottom of page