top of page

Ogromne sukces naszych młodych siatkarzy na Mistrzostwach Polski Młodzików!

🔥💙🐺 Ogromne sukcesy naszych młodych siatkarzy na Mistrzostwach Polski Młodzików! 🐺❤️🔥


Z dumą chcemy podzielić się fantastycznymi wieściami zakończenia naszej przygody w Ćwierćfinałach Mistrzostw Polski Młodzików! Wspaniałe zwycięstwo nad Mks Truso Elbląg 2:0 pozwoliło nam zdobyć zasłużone trzecie miejsce w turnieju! 💪👏


Choć to zakończenie naszej rywalizacji w tym sezonie, to nie ma powodów do smutku. Nasi chłopcy pokazali, że ciężka praca, determinacja oraz systematyczność przynoszą owocne rezultaty. Wyczekiwany awans do najlepszej 16 w kraju nie udał się w tym roku, ale to nie zmienia faktu, że daliśmy z siebie wszystko. Każdy wysiłek, wyrzeczenie i trening przyniosły nam wiele cennych lekcji i doświadczeń. Ostatecznie zajmujemy miejsca 17-24 w Polsce – to naprawdę ogromny sukces! 🥇👊


Patrząc na krótką historię naszego klubu w tej kategorii wiekowej, to osiągnięcie jest naprawdę imponujące. Jesteśmy pełni dumy i zadowolenia z wyników naszej drużyny. To był niezwykle emocjonujący sezon, pełen wyzwań i niesamowitych momentów! 😍🔥🙌


Nie możemy zapomnieć o fantastycznej atmosferze, jaką tworzyli nasi wierni Kibice. Wasza wsparcie, energia i entuzjazm były nieocenione! 🎶🥁🥁


Dziękujemy Dolnośląskiej Siatkówce oraz KGHM to my za wsparcie finansowe, które umożliwiło nam udział w tych zmaganiach. To dzięki Wam byliśmy w stanie podjąć to wyjątkowe wyzwanie! 🤝


Dziękujemy także wszystkim za to, że jesteście z nami na każdym kroku, zarówno w dobrych, jak i trudnych momentach. Jesteście niezastąpieni! ❤️💙


Cieszymy się, że mieliśmy okazję rywalizować z tak renomowanymi drużynami jak Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel, AKS Resovia Rzeszów, Hemarpol Norwid Częstochowa – to naprawdę wyjątkowe doświadczenie!


Dumni i pełni nadziei patrzymy w przyszłość. To dopiero początek naszej drogi. Razem z Wami jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania! 💪🏐🏆
Comments


bottom of page