top of page

Relacja z 1/8 MP Młodziczek

Z dumą przedstawiamy relację z udziału naszej drużyny #Młodziczki1 z Miasta Lubin w 1/8 Mistrzostw Polski, które odbyły się w Tomaszowie Mazowieckim. To wyjątkowe wydarzenie było pełne pasji, determinacji i radości, które chcemy teraz podzielić się z Wami!

Nasi utalentowani zawodnicy wracają do Lubina z uśmiechem na twarzach i ogromną pozytywną energią! Przez cały turniej walczyliśmy z niesamowitą determinacją, dając z siebie absolutne maximum w każdym meczu. To dla nas niezwykle ważny czas, bo pokazaliśmy, że potrafimy sięgnąć po zwycięstwo i zostawić serce na boisku.

Niezapomniane momenty 1/8 Mistrzostw Polski pozostaną z nami na długo:

 1. Nasza waleczna postawa w pierwszym secie z Mistrzem województwa Łódzkiego, pokazując, że nie boimy się żadnych wyzwań.

 2. Niezapomniana odmiana mentalna w drugim secie – od stanu 9:20 do piłki meczowej 26:25 – to dowód, że nigdy się nie poddajemy.

 3. Epickie odbicie przy wyniku 1:8 w drugim secie z MKS Dąbrowa Górnicza do prowadzenia 23:20, gdzie udowodniliśmy, że potrafimy pokonać ograniczenia i walczyć z determinacją.

Chociaż może nie zdobyliśmy zwycięstwa, to z dumą patrzymy na to, co osiągnęliśmy. Nasze serca i umysły były na boisku, udowadniając sobie, że potrafimy przełamywać bariery, jeśli tylko w to wierzymy i ciężko pracujemy.


Ostateczna klasyfikacja turnieju: 🥇 Tomaszów Mazowiecki - awans do 1/4 Mistrzostw Polski 🥈 MKS Dąbrowa Górnicza - awans do 1/4 Mistrzostw Polski 🥉 Kluczbork


Jesteśmy dumni z naszych zawodniczek za ich waleczność, zaangażowanie oraz dążenie do doskonalenia umiejętności. Dziękujemy, że reprezentujecie Miasto Lubin na arenie województwa i kraju w sposób godny podziwu!


Nie możemy zapomnieć o naszym niesamowitym sztabie trenerskim, który na tym turnieju pracował z jeszcze większym zaangażowaniem. Wspólna praca Przemysława Cedro, Magdy Zawady, Grzegorza Będzińskiego przyniosła fantastyczne efekty.


Dziękujemy również Maja Olszowiak za wsparcie koleżanek!


Dziękujemy także Kibicom-Rodzicom za ogromne wsparcie organizacyjne i za tworzenie wspaniałej atmosfery podczas turnieju. Wasza obecność i doping były dla nas ogromną motywacją!

Nie możemy zapomnieć o naszych niezastąpionych partnerach, którzy wsparli nas finansowo:

 • Kaizen Rent Wynajem Samochodów

 • Miasto Lubin

 • Pizzeria Parma - Lubin

 • Lubin 2006

 • BrandsCore

 • Transport Ciężarowy - Zbigniew Mrok

 • www.wyzwania-consulting.pl

 • Open Invest SP z o.o.

Razem stworzyliśmy niezapomniany czas pełen sportowych emocji i ducha walki. Dziękujemy Wam wszystkim za wasze zaangażowanie, wsparcie i wiarę w naszą drużynę. Jesteśmy z Was niezmiernie dumni! #WatahaLubin 🐺❤️
Comentarios


bottom of page