top of page

Weekendowy wyniki UKPS Lubin

Nie był to udany weekend dla naszych zespołów.

Zarówno #jmukpslubin jak i #młodziczkiukpslubinI musiały uznać wyższość swoich rywalek. Głowa do góry, porażki motywują do jeszcze cięższej pracy.
Na uwagę zasługuje pierwsze historyczne zwycięstwo w Lidze Młodziczek naszych młodych dziewczyn #młodziczkiukpslubinII. Nasze zawodniczki wygrały z Akademia Siatkówki AZS AWF Wrocław II 2:0 i przegrały po dobrym spotkaniu z MKS MOS Wrocław - piłka siatkowa. Szczególnie drugi set z MKS był bardzo zacięty, nasze zawodniczki przez większość seta prowadziły trzema punktami, jednak od stanu 21:21 to już gospodynie zdobywały punkty. Brawa za walkę i przede wszystkim mniejszą ilość własnych błędów.


Wszystkie zawodniczki #młodziczkiukpslubinII miały dzisiaj szanse zaprezentować się na parkiecie.Comments


bottom of page