top of page

Witamy serdecznie nowego 馃惡 w naszej wilczej rodzinie!

Jeste艣my niezmiernie podekscytowani powitaniem Trenera Grzegorza B臋dzi艅skiego, kt贸ry od kwietnia zasili艂 nasz膮 organizacj臋 swoj膮 wiedz膮, pasj膮 i zaanga偶owaniem. To ogromne wzmocnienie naszego zespo艂u i kolejny krok w kierunku osi膮gni臋cia sportowych cel贸w.


Trener Grzegorz nie jest obcy na arenie wojew贸dztwa - przez wiele sezon贸w odnosi艂 spektakularne sukcesy, prowadz膮c 偶e艅skie dru偶yny MKS Che艂miec Wodoci膮gi Wa艂brzych. Jego pracowito艣膰 i umiej臋tno艣ci szkoleniowe doprowadzi艂y do osi膮gni臋cia z艂otego medalu wojew贸dztwa w kategorii M艁ODZICZKA w sezonie 2021/2022 oraz awansu do P脫艁FINA艁脫W MISTRZOSTW POLSKI - to niezwyk艂e osi膮gni臋cia, kt贸re 艣wiadcz膮 o jego zaanga偶owaniu i zdolno艣ciach.


W naszym klubie, Trener Grzegorz b臋dzie kierowa艂 szkoleniem dziewcz膮t z rocznika 2010 oraz dziewczynek z rocznika 2013. Jego do艣wiadczenie, wiedza i charyzma z pewno艣ci膮 przyczyni膮 si臋 do rozwoju tych m艂odych talent贸w i wp艂yn膮 na ich przysz艂y sukces na siatkarskich boiskach.


Zesp贸艂 馃惡 sk艂ada serdeczne 偶yczenia Trenerowi Grzegorzowi owocnej pracy, ogromnej cierpliwo艣ci, mn贸stwa pozytywnych emocji oraz kolejnych sportowych triumf贸w. Jeste艣my przekonani, 偶e pod jego skrzyd艂ami nasze zawodniczki b臋d膮 si臋 rozwija膰, nabieraj膮c nowych umiej臋tno艣ci i wiedzy.Razem tworzymy przysz艂o艣膰 siatk贸wki, razem osi膮gamy sukcesy! 馃彁馃帄
Comments


bottom of page