top of page

Zdobywamy Puchar Dolnośląska Minisiatkówka

Kolejny weekend dostarczył nam niezapomnianych sportowych emocji, a to wszystko dzięki naszym utalentowanym drużynom DWÓJECZKÓW ❤️. Z dumą ogłaszamy, że zdobyliśmy Puchar Dolnośląska Minisiatkówka, pokonując wspaniałych rywali spośród 36 zespołów z Dolnego Śląska.


Nasze osiągnięcia przedstawiają się następująco:

Drużyna #WATAHA 1 - 🥇 Skład: Hania Hadalska, Hania Malicha, Natalia Skowron Miejsce: 1. miejsce

Drużyna #WATAHA 2 - 4. miejsce Skład: Amelia Marciniak, Michalina Czajkowska Miejsce: 4. miejsce


Oczywiście, wyniki są dla nas ważne, ale równie istotny jest nasz ciągły rozwój. Każdy mecz jest szansą na poprawę jakości gry, odkrycie własnych możliwości i wydobycie ukrytego potencjału. Wyniki to nie tylko liczby, ale również drogowskazy, które pozwalają nam czerpać naukę z poprzednich rywalizacji. Dziękujemy Wam, że z nami jesteście i podążacie tą piękną ścieżką rozwoju 👏.


Nasza duma sięga zenitu, patrząc na osiągnięcia naszych zawodniczek i zawodników. To także zasługa wsparcia i poświęcenia rodziców, którzy pełnili rolę trenerów i opiekunów podczas wyjazdu na turniej. Wasza obecność i zaangażowanie są nieocenione 🤝.


Szczególne podziękowania kierujemy w stronę organizatorów turnieju, KPS Chełmiec Wałbrzych, za zapewnienie możliwości udziału oraz za wzorową organizację całego wydarzenia. Serdecznie gratulujemy także wszystkim uczestnikom za sportową rywalizację i wzorową postawę na boisku 👏👏.


Jesteśmy pełni radości i optymizmu, patrząc w przyszłość. Nasze drużyny DWÓJECZKÓW z pewnością będą kontynuować swoją drogę do sukcesów, rozwijając się zarówno sportowo, jak i osobowo. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i trzymajcie kciuki za nas! 🫶❤️
Comments


bottom of page